•••
ND Tasarım Mobilya Dekorasyon
ND Tasarım Mobilya Dekorasyon

35

+
yıllık mobilya sektöründe deneyim

ND TASARIM

Evlerinizi daha fonksiyonel, daha şık ve daha rahat hale getirmek için kaliteli mobilya çözümleri sunmaktadır. Mutfak dolabı, banyo dolabı, ray dolap, yatak odası takımı, gardrop, vestiyer ve TV ünitesi gibi geniş bir ürün yelpazesiyle, evinizin her köşesine estetik ve işlevsellik katıyoruz.

Kalite ve dayanıklılık, ürünlerimizin temel prensipleridir. Seçtiğimiz malzemelerin kalitesi ve işçiliğimizin detayları, mobilyalarımızın uzun ömürlü olmasını ve günlük kullanıma dayanıklı olmasını sağlar. Evinizin her alanını bizimle dönüştürün ve her köşede rahatlık, tarz ve düzeni yaşayın. 

Hayal ettiğiniz evi yaratmak için bizimle iletişime geçin ve size özel mobilya çözümleriyle tanışın!

Tüm Ürünlerimiz

ND TASARIM MOBİLYA

Ankara Balgat merkezli firmamız mobilya ve dekorasyon uygulalarından siz müşterilerimiz için profesyonel ve estetik dokunuşlarla evlerinize, iş yerlerinize, yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katıyor, kalite kazandırıyoruz.

Mutfak dolabı, banyo dolabı, ray dolap, genç ve çocuk odası mobilyası, yatak odası, gardrop, vestiye ve ray dolap gibi alanlarda ürün ve hizmetlerimizi sizler için sunuyoruz.

Konfor ve Estetikte Mükemmelliği Yakalayın

iletisim
ND Tasarım Mobilya Dekorasyon
ND Tasarım Mobilya Dekorasyon
ND Tasarım Mobilya Dekorasyon
ND Tasarım Mobilya Dekorasyon

PROJE ve UYGULAMA

Ankara balgat merkezli olan ND TASARIM firmamız mobilya sektörünün 35 yıllık öncü kuruluşlarındadır. Fabrikadan mutfak ve banyolarınıza, oturma ve yadak odalarına uzanan bu yolculukta profesyonel kadromuz ile modern, estetik ve kaliteli tasarımlar için çalışıyoruz... 

- Mutfak Dolabı
- Banyo Dolabı
- Ray Dolap
- Vestiyer
- Çocuk ve Genç Odası
- TV Üniteleri
- Anahtar Teslim Proje ve 
Dekorasyon gibi bir çok alanda özel tasarım ve size uygun projeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

+90 546 827 19 96

ND Tasarım Mobilya Dekorasyon